David Šimana, PFP - Firemní & rodinné finance

Přemýšlejte o svém majetku dlouhodobě - co kdyby vás živily vaše peníze, až to nebudete chtít dělat sami?

Specializuji se na majetkové poradenství pro OSVČ a majitele firem. Sestavuji investiční portfolia od 1 milionu korun.

Chcete se dozvědět více o investování?

Připravil jsem pro Vás krátký e-book, 10 nejčastějších otázek ohledně investování, kde naleznete cenné informace.

Cover knížky

Pan Šimana dokáže vždy najít optimální řešení a přizpůsobit se i klientovi, který občas řeší věci ze dne na den. Navíc zná i takové způsoby financování a investování, které mnoho jiných finančních poradců a bankéřů pokládá za neexistující. Pana Šimanu tedy lze jedině doporučit.

Mgr. Ondřej MachFiremní právník

Za mě super člověk se kterým se velice dobře mluví a velice rád Vám pomůže s vysvětlením ohledně financí nebo investování a pojištění.

Nhat Long DinhOSVČ montáž fotovolatiky

David je velmi příjemný, spolehlivý a ochotný poradce. Už po první schůzce mi bylo jasné, že jsem zde správně. Veškeré mé dotazy zodpověděl a se vším ochotně poradil. Poprvé jsem za Davidem šel pro radu ohledně pojistky na vozidlo, sedli jsme si a David mi ukázal veškeré služby které nabízí. Jeho práce se mi velmi líbí a jsem spokojený. Určitě doporučuji!

David HrubýOSVČ Pendler

David je člověk, který se všestranně stará o mé finance. Není to tak dlouho co jsem zjistil, že tuhle část bych rád přenechal odborníkovi, kterým David bezpochyby je. Spravuje mé investice, pomohl mi refinancovat půjčky a v neposlední řadě pro mě zajištuje hypotéku za účelem rozjezdu podnikání. Několikrát mě přesvědčil, že mé finance jsou pod jeho správou v bezpečí a zachází s nimi jak nejlépe umí (a že to umí ). Mimo jeho schopnosti oceňuji také jeho ochotu pomoct a poradit kdykoli potřebuji. S čistým svědomím mohu říct, že Davida doporučuji ať už hledáte cokoli ohledně financí, nebo prostě jen chcete finančního poradce s přátelským přístupem a skvělými dovednostmi.

Jindřich ZachrlaVládní zaměstnanec (Armáda ČR)

David je nejen skvělý investiční poradce, ale také skvělý člověk, co vždy rad pomůže a vyhoví vašim potřebám! pokud potřebujete ve světě financí poradit, David je člověk číslo jedna na koho se obrátit!

Filip ZimanzlOSVČ – Obchodní zástupce
Kontakt

Vyplňte kontaktní formulář a zanech mi na sebe kontakt. Můžete mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem ať žijete kdekoli. Využijte můj čas a zkušenosti.

Máte dotaz?