David Šimana, PFP - Firemní & rodinné finance

Již nemusíte odkládat své vysněné bydlení. Napište mi prostřednictvím formuláře a získejte jasné informace o svých možnostech!

Specializuji se na podnikatele, majitele firem, freelancery, manažery, lékaře a IT specialisty.

Chcete se dozvědět více o hypotékách?

Připravil jsem pro Vás krátký e-book, 10 nejčastějších otázek před sjednáním hypotéky, kde naleznete vše potřebné před tím než budete řešit hypotéku.

Cover knížky

Naprosto výjimečný přístup a profesionální jednání. V mem případě se jednalo o zahraniční úvěr bez dokládání příjmu… opravdu složitý a zdlouhavý proces, kterým se David “prokousal” ke zdárnému a úspěšnému konci. Vše vyřídil, se vším pomohl, poradil a skvěle to zorganizoval a vymyslel. Děkuji za to!!!

Beatrice FictumDesign ve stavebnictví

S Davidem jsme řešili hypotéku bez prokazování příjmu. Měli jsme pár schůzek, ve kterých mi mimo jiné řekl co krok za krokem udělat, aby mi ji banka dala. Asi cca po 4 měsících mi schválili přesně tolik, kolik bylo třeba. Za to jsem mu vděčný. Řešili jsme nějaké spoření na které stát přispívá a i ukládání peněz, aby neztratili svou hodnotu. Schůzky jsou vždy velmi příjemné a domluvené tak, aby čas vyhovoval vždy mně. Celkově jsem velmi spokojený klient.

David HráchOSVČ Stavební činnost

Na pana Šimanu jsme narazili náhodou a to reklamou na sociálních sítích. V tu dobu jsme aktivně řešili provozní úvěr pro naši společnost, ale bez úspěchu. Až pan Šimana nám s tímto problémem pomohl, navrhl konstruktivní řešení a celou věc dotáhl až do zdárného konce. Vyřešením jednoho problému ale pro p. Šimanu neskončila a proaktivně nabízel další možnosti, jak pomoci naší společnosti. Moc děkujeme za jeho služby, které budeme i nadále rádi využívat.

Ondřej LangmajerMAVY Monolity s.r.o.

Díky Davidu Šimanovi se nám podařilo pro náš projekt získat firemní financování od renomované banky. David byl profesionální, proaktivní a právě díky jenom zkušenostem a kontaktů se vše podařilo dohodnout a zrealizovat ve velmi krátkém čase. Davidovi tímto děkuji a rád se na něj obrátím i v budoucnu v dalších případech, kdy půjde o naše finanční plánování.

Ondřej Nádvorník, MBAjednatel FINLEY AGENCY s.r.o.

David vyřídil i to nemožné ! Co se tyče financování, refinancovani i sloučení více úvěru do jednoho snad nejlepší volba. Rychle spolehlivé a na jedno zavolání vše vyřízené! Velice doporučuji!!!

Petroff TeodorVedoucí pracovník v automotive
Kontakt

Vyplňte kontaktní formulář a zanech mi na sebe kontakt. Můžete mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem ať žijete kdekoli. Využijte můj čas a zkušenosti.

Máte dotaz?